pátek 18. října 2013

Co čehůni nevědí...

Tož kurva, ogárci a robky! Jednó k temu mosilo dojict, kurva! Uš hodně lidi sa mně na to zeptalo, tož já to rozetnu konečně, ať mate klit, a jako gut, no ne? Tož o co jde jako: O ty tvarůški olomůcké! Vite, šecki piče si mislijó, že ty tvaruški sa virábijó v Olomuci. Chitřejši dylini si mislijó, že sa to prasi v Lošticách! Jáj! Oboji je pičovina! Vedle jak ta jedle, kurva! Olomůcké tvarušky sa virábijó tadyk v Horce nad Moravó!


Je to uplná vjeda jako. Starostovi přinde telegram od Čehůnů, něco jako Dobrí den, ručičku líbám, právě nám v centrálnim skladu došli vaše lahodné olomůcká tvarůški, rádi bichom si objednali dvacet kop čerstvích balení! Starosta hnetkaj veme do pazóry mikrofon a začne hlásiť:

Vážení opčané, vážené opčanki! Naša dědina právě dostala zakásku na dvacet kop čerstvích tvarůšků, tož sa poťme dát do práce jako! A začne hrat muzika, vite, krásné lidové pisnički nám starosta pusti a mi deme a uděláme nejdřiv to nejduležitějši! Vipráskáme šecki turisty a náfštevniky, to vite, eště abi nám ukradly, ty svině, náš recept, co sa tadyk dědi z generace na generaci!

Dyž je šecko vipráskané svinski, tož sa z hasičárny vivalí veliká káď dřevěná a postavi sa doprostřed návsi. Ke kádi sa seběhnů šecki robki, viválí cecki a začne veliké dojeničko! Jáj! Jedna robka doji druhó, šecki sa směji krásně, maji radost, jak je to šecko veselé! Nejvic samořejmě nacrkám já a pak Veruna, mi máme masivni mlikárny, ale to uš šecki vjedijó, kurva! Dyž je káď plná, tož nastůpí ogáři, slíknó trenyrky, vysemeni sa tam a naflákají tvaroch. Těmi sračakmi sa to celé srazi a vznikne taková žlutá hromada, vipadá to jako maz z ucha, kurva!Tož asi biste řekli, že uš je konec, kurva, co? Ale kdepak, to je teprve začátek! Kvalitni olomůcký tvarůžek se pozná podle toho, že smrdi jako posraný duchotce. Jáj! Ten puch sa temu mosí jakosik dodať! Šici sa vizujeme z holin, fusekle stahneme a na střidačku ftěch srágorách šlapsáme, až to chytne smrad z rok nemitých kytár hanáckých a veme šecku špinu. Pak sa to nasere na malé kůsky a ty kůsky si dáme do potpaždi a chodime s tim dva dny normoš do práce, do JZD, šlapat, na úřat práce, kurva ono to tam heski uzraje, chytne aroma a fertig! Nakunec to stači nasrat do igelitovích pitliků a jako gut, no ne? Tož a pak připrcká kurýr, kurva, vite, dylina z Práglu a prej Dobrí den, naši morafšti spoluopčané, přijel sem pro ty tvarůšky! A mi teho hajzla vitáme chlebičkem a solí a tož poť poť, kolóšku, poť na ochutnáfku! A dáme čuráčkovi vzorek kurva a ten bašti a Jejejeje, to je dobrota, hm, hm, bašta! To si zasik v Prahe v Hiltnu a v Pařiži budó šici pochvalovať, kurva! A naloži ty srágory, visolí veliké love a odveze ty srački strašlivé, o kterych si mislí, že sa to asik virábi z můky nebo co, vite, ty čehůni sů svinské dyliny! Uplné piče!A my máme love, kurva a udělá sa veliká slavnosť, nakůpí sa kvalitni jidlo z polska, mesko, salámi, kuřata speciálni drahá, co v noci sviti, svinský luxus! Mi lidi z Horky sme skrátka šikovné svině a máme proto veliký blahobit!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za komentář, ty moje hodné podsvinčátko!