úterý 1. dubna 2014

Jak su na Apríla zasik nachytala ty moje debily, kurva!

Tož kurva, lidi zlatí! Prvniho dubna je moj nejoblibenějši den jako! Vite, to máte ten april a jak je aprýl, tož sa možů dělat šelijaké veliké ftipy a legrace! Akurát sa to nesmi přehnat, ono hodně ogárů a rob má slabů povahu a dyž uděláte nějaků opravdu veliků legracu, tož to třeba takik nemosijó přežit kurva. Já su to letos vimislala svinski chitře, abich viaprílovala celů rodinu!
Připravovať su sa začala už večer. Uvařila su čajiček, najebala do něho pár rohypnolů, šla za tchyni a babičko, nesu vám lumbáni, heski to viglgajte a bode vám heski! Ale tchyňa nescela a krůtila sa a Já ti nevjeřim, ty mrcho zlá, to je zasik jakísik jedovatý patok! Tož sa nedalo nic dělat. Vytáhla su z holiny flašu rumajzlu a cvakla trochec do teho čajičku a jáj! Tchyňa jak to vidila, tož po tem hňapla a začala lumbat! Takhle sa na ňu mosi, na bestyju starů! Jak to bolo vilumbáno, tož šla hnetkaj do limbu a to su potřála, kurva, vite, abi spinkala pjekně a dalo sa s ni svinski dobře manypulovat. Následně su zapadla do garáže a tam nachistala šecki proprijety jako. Tragač, dvacet metrůf dlůhé lano, flašu se čpafkem, belik s mydlinami, lopatu na snich a jako gut, no ne?

Pak su šla nahoru do ložnice za starím hnipat a starý, jak tam tak ležime vedle sebe na kavalcu manželském, Mamo, prosimtě, viš, zitra je apríl, nemisli si, že mi to uniklo.

A já Co jako Chuji?

A starý Mamo, uvjedom si, že si uš dospělý člojek. Nedělej békoviny, ty dyš děláš apríla, tož to dycky čpatně skončí jako! Dycky je z teho nědo moc smutný! Slip mi, že sa na to letos vikašleš, ano?

A já Toviže, chuji! Mám přísahať na tvoju smrt?

A starý už nic neřikl, tož sa šlo hnipat.

Ráno su sa zbudila svinski brzo a šla konat svinstva. Nejdřiv bolo potřeba naložit spici svini na tragač. Šlo to snadno, kurva, bo jak su ji dala ty rohypnoly, tož bola zařezaná svinski a uplně mimo. Najebala su ju na tragač tedyk a jedeme a jedeme a heski až k mostu nad železnici kusek od Horky, kurva. Tama su tchyňu z tragače vyvalila, mrcha cosik blábolila, už přicházala k sobě, tož su si mosila pospišit jako! Richlo su ji ke kytárám přivázala jeden konec teho dlůhého lana, druhý konec přisrala k zábradlí, pak tchyni dala čichnůt řácky zhluboka teho čpafku a jejejeje! Tchyňa bola zhura a Ježišimaria, co sa to děje, gde to su?!

A já Apríl, megero stará! A jebla su ju dolu z mostu, vite bendží žampink! Tchyňa letila dolu a békala hrůzó, ale jak mněla to lanisko u kytár, tož nedopadla až dolu, sápla sebó a zvostala viset za nožiska asik pjet metru nad kolejami! A zrovna v tu chvilu trůbící vlak sa objevil a podjel pod tchyni, střechu od něho mněla tchyňa asik deset čisel od kešeně. Tchyňa strachy srala a crkala a jak bola zhůru nohama, tož ji to šecko padalo na gzicht, kurva!Lidi moji zlatí! Já sa nahuře řezala smichy jako! Takovů legracu su uš dluho nezažila! Ale nemohla su strácat čas! Nechala su svini viset gde visala, zala tragač a utikala k lesisku, kurva, kde su jeděla o svinski velikém brableništi! Vite, jak bola ta mírná zima a jaro přišlo brzy, tož mravenci sů vilezlé už taktok časně jako! Nabrala su brableniště na lopatu a hr s tím domu za mojemi darmožrůtami!

V baráčisku eště fort šecko spalo! Viprcala su nahoru heski, polila belikem mydlin schody, potichučku dovalila za paprikó mojim starým, odtáhla mu trencle od pupku a najebala tam ke kokotu a kulkám ty brablenečki ščípavé. Starý nejdřiv nic, enem tak frfňal ze spani, pak ale odevřil očiska a začal békat!

Jejejejejeje! Co sa mi to děje, co sa mi to děje! A viskočil z kavalca a jak je debilni, že pobježi dolů, a skočil na ty namydlené schody a jáj! Kytáry mu ujely a už sa valil dolu svinski, noha, ruka, kešeň, kule, šecko to létalo, hajzl sa dovalil až dolu, vrazil kešeni do kamen a šel do limbu.

Zasik su sa začala řezat, bolo to veselé svinski! Víborný apríl jako! Ale bolo potřeba eště sinátora nachitať! Starý jak tam ležel dole, tož bol fpořátku, enem měl trochec naraženů kešeň, já su to ale vilepčila, kurva, nalila mu na gzicht kečup z flaški a do teho nasypala králiči bopki, abi to vypadalo, že má kešeň uplně fpiči a mozog venku jako!A pak honem za sinátorem opatrně po těch namidlaných schodách a Darmožrůtku, darmožrůtku, richlo stavaj, stalo sa veliké neščesti! Já su mila schody, tatinek tvuj na tem uklóznul, spadl dolu a zabil sa!

A sinátor vistřelil z kavalca svého a Maminko, neeee! A bulal a utikal dolu za starým a tama viděl ten kečup a bopki a vřeštěl smutkem a já, podivej, jak bol náš tatinek blbý, vidiš co mněl f kešeni?

A sinátor enem Neee, maminko, to je veliké neščesti, totok sa nemělo stat!

A já Viš co je nejhorši, darmožrůtku? Jak ho před chviló viděla svině, tož ji to svinski vzalo, čopla čpagát a jak je celá chromá, tož ji to simulováni najedó přešlo a bježila sa objesit k temu mostu nad železnici jako! Dyž si pospišiš, možná ju eště stihneš! A sinátor okamžitě ven, na sobě enem pižamo, na botách dřeváki a bježi k mostu!

Já su polila vodó starého, ten sa zobudil a Mamo, co sa děje?

A já Debile, startuj trabant, jedeme někam! A jeli sme ke tchyni a tam sinátor tahal za šňuru a vizdvihoval svini a Maminko, stal sa zázrak! Jak má babička alzhajmra, tož si misto ke krčisku přivázala šňuru k nožiskám a je naživu! A pak opatřil starého a mněl veliků radosť a já zabékala Apríl!

A šici sme boli spokojeni, že to tak heski dopadlo, že sa nikomu nic špatného nestalo, enem tchyňa, jak spadla z teho mostu a trhlo to s ni, tož tej to trhnuti viklůbilo obje dolni končetiny, ale od teho máme v dědině veterináře, abi to dal do pucu, kurva!

Tož tak. Člojek mosí umnět druhé pobavit a udělat legracu. Bez legrace je na sjetě svinsky smutno jako! Enem je škoda, kurva, že teho apríla máme enem jednó do roka, lepči bi bolo, kdyby bol třeba každý čtvrtek, kurva!
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za komentář, ty moje hodné podsvinčátko!